Komfort pro Vaše klienty, zefektivnění chodu Vaší praxe.

S online objednávacími systémy se v dnešní době setkáváme čím dál častěji. Sportovní areály, kina, restaurace a v neposlední řadě i ordinace ambulantních lékařů - tam všude už začíná být možnost online rezervace termínu celkem běžnou záležitostí. Průzkumy dokazují, že klienti tuto službu velmi oceňují.

Neváhejte a nabídněte tento komfort i Vašim klientům. Sami si budou moci vybrat z volných termínů a objednat se k Vám online. Z pohodlí domova, z kanceláře nebo třeba cestou z práce přes mobil - k objednání stačí jen pár kliknutí.

Online objednávací kalendář je stále aktuální, kdykoli a odkudkoli dostupný přes internet. Žádné zdlouhavé hledání a domlouvání termínu po telefonu, žádné zdlouhavé dopisování si po emailu. Ať už se klient objedná sám, nebo mu termín přidělíte Vy, systém klienta o všem automaticky informuje a na blížící se termín ho pak včas upozorní. To vše vede k znatelnému zefektivnění chodu Vaší praxe.

Vyzkoušejte zdarma

Máte zájem si náš online objednávací kalendář nezávazně vyzkoušet? Žádný problém. Rádi Vám náš software nabídneme k vyzkoušení a otestování zdarma. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.

Komplexní řešení

Individuální přístup

Komfort

Rozumná cena

Kontaktujte nás

ObjKal CZ

online objednávací kalendáře

Spojovací 10, 25244 Psáry
IČ: 03828212

774044038

info@objkal.cz