Komplexní řešení

Rezervací termínu to nekončí.

Nedílnou součástí našeho online objednávacího kalendáře je podpora notifikačních emailů a SMS zpráv. Chráníme přitom Vaše soukromí. Nebudete-li mít jiné přání, budou SMS zprávy odesílány ze systémového čísla, na které pacienti mohou pouze odepisovat. Volat Vám tak budou moci nadále pouze v ordinačních hodinách do ordinace.

Zarezervuje-li si pacient termín, automaticky je mu odeslán potvrzující email. Záleží přitom pouze na Vás, jak je systém nastaven. Zda je termín pacientovi rovnou přidělen, nebo zda je ještě vyžadováno schválení z Vaší strany.

Pacient je rovněž automaticky informován o případném zrušení či přesunutí termínu.

Neznáte emailové adresy na své pacienty? Žádný problém, zjistíme Vám je a doplníme do kartotéky.

Blíží-li se termín návštěvy, je pacientovi odeslána SMS zpráva s připomenutím blížícího se termínu. Stane-li se, že je pacient nemocný, nebo třeba odjíždí na služební cestu a na termín dočista zapomněl, může Vás o tom obratem informovat odpovědí na zaslanou SMS.

Hodilo by se Vám automatické zasílání pozvánek na pravidelné preventivní prohlídky, očkování apod.? Žádný problém. Kalendář umí pacientovi včas odeslat email (případně SMS) s pozvánkou a současně i návodem, jak si termín zarezervovat ve Vašem online objednávacím kalendáři.

Individuální přístup

Komfort

Rozumná cena

Kontaktujte nás

ObjKal CZ

online objednávací kalendáře

Spojovací 10, 25244 Psáry
IČ: 03828212

774044038

info@objkal.cz