ObjKal = Objednávací Kalendář

Samotný kalendář by byl málo. Nabízíme Vám propracovaný, široce konfigurovatelný objednávací a informační systém, který Vám výrazně pomůže s agendou kolem objednávání pacientů.

Osobní přístup

Budeme se Vám věnovat od A do Z. Probereme s Vámi specifika fungování Vaší ordinace a ObjKal nastavíme přesně podle Vašich potřeb. Pomůžeme Vám s rozjezdem a následně Vám budeme kdykoliv k dispozici pro řešení záležitostí, které přinese praxe.

Zkušenosti

První verze kalendáře ObjKal vznikla již v roce 2010. Od té doby prošel program znatelným vývojem a je neustále vylepšován na základě zpětné vazby od uživatelů.

Úpravy na míru

Postrádáte v programu něco? Potřebujete funkcionalitu, kterou ObjKal ještě neumí? Stačí říct. Bude-li to jen trochu proveditelné, rádi Vám ji do ObjKal doprogramujeme.

Konfigurovatelnost

ObjKal je široce konfigurovatelný dle potřeb konkrétní ordinace. Záleží jen na Vás, zda např. povolíte pacientům přímou online rezervaci termínu návštěvy, nebo bude ještě nutné schválení z Vaší strany, nebo si o vyhlédnutý volný termín budou muset zavolat do ordinace.

Intuitivní ovládání

ObjKal byl vytvořen s důrazem na přehlednost a snadné, intuitivní ovládání. Lékař není programátor. Vyžaduje jednoduchou, funkční aplikaci, která mu usnadní administrativu. Jakékoliv složitější změny nastavení apod. za Vás rádi provedeme my.

Spolehlivost

Jednotlivé funkce celého objednávacího a informačního systému neustále monitorujeme. Spolehlivost ObjKal je naší prioritou.

Adresa:

Spojovací 10, Psáry 25244

Email:

info@objkal.cz

Telefon:

774 044 038